Про нас

«Газдівський» бізнес – так загалом можна охарактеризувати діяльність приватної фірми «Галицький двір». Вона споруджує чудові зручні будинки здебільшого у центральній частині міст. Адже, як свідчить історія, такі житлові площі завжди будуть «в ціні».

about_usЗайнятись будівельним бізнесом директора фірми Василя Друка багато років тому спонукали знання даної справи та відповідна освіта. За його словами, будівельником він вважав себе завжди, оскільки любить будувати і це в нього добре виходить. Першим проектом фірми став об’єкт у місті Бурштин. А сьогодні одним з останніх зданих проектів є житлова будівля в самому центрі Івано-Франківська – на вулиці Незалежності. Відповідальне місце навпроти драмтеатру вплинуло на її екстер’єр. Надійний монолітно-каркасний будинок з біонічними формами збудований з використанням новітніх матеріалів і має комфортне сучасне планування квартир. Це творіння архітектора Ярослава Дяківа. Знаний прикарпатський зодчий також є автором низки відомих міських будівель у центральній частині нашого міста – колишнього «Молочного кафе», «Союздруку» та «Переговорного пункту». З «Галицьким двором» архітектор співпрацює вже давно і вельми плідно та даний момент архітектор працює над новими будівлями.

За час своєї роботи в будівельній галузі приватна фірма «Галицький двір» справді зарекомендувала себе як відповідальний та надійний забудовник. У її власності є практично вся необхідна техніка. Підібрана чудова команда професіоналів. Будівельники взаємодіють між собою злагоджено та ефективно, що дозволяє здійснювати будівництво в максимально короткі терміни.

«Галицький двір» робить акцент не на кількість, а на якість об’єктів. Метою компанії є будувати не лише міцні, комфортні та сучасні будинки, але й естетично красиві, щоб вони були архітектурною окрасою міста і гордістю їхніх мешканців. Так, наприклад, якщо сьогодні запитати у жителів Трускавця про найкращий житловий будинок у їхньому місті, то вони сміливо вказують на багатоповерхівку по вулиці Соломії Крушельницької, 8 від будівельної компанії «Галицький двір».

Фірма створює проекти, в яких передбачено усе необхідне, щоб Ви могли відчути себе повноцінним мешканцем цивілізованого європейського міста – під’їзні паркувальні стоянки, дитячі майданчики, відпочинкові зони, і навіть благоустрій території бруківкою.

Купувати житло від «Галицького двору» особливо вигідно ще на стадії будівництва. Саме в цей період забудовник пропонує найпривабливіші знижки. Це дозволяє зекономити заощадження, обрати найоптимальніший варіант оселі та зробити вигідне капіталовкладення в нерухомість. Можливі варіанти розтермінування оплати – до 2 років. Важливо те, що умови договору купівлі-продажу нерухомості не змінюються: сума фіксована, інфляція не враховується. Зараз покупець на першому місці, тому фірма індивідуально підходить до кожного клієнта.

В планах – масштабні забудови на теренах всього західноукраїнського регіону. Адже широка географія відкриває нові можливості та допомагає розбудовувати нашу державу навіть в найскладніші періоди.